رنگ پلاست نماینده شرکت لونافام

بانک مرکزی ایالات متحده اعلام کرد: تقاضا برای محصولات شیمیایی و پلاستیک در آمریکا با وجود تداوم کاهش حاشیه سود یکنواخت بوده است.

پایگاه خبری پلیمر و بسته بندی - پپنا (www.ppna.ir):

بانک مرکزی ایالات متحده اعلام کرد: تقاضا برای محصولات شیمیایی و پلاستیک در آمریکا با وجود تداوم کاهش حاشیه سود یکنواخت بوده است.

به گزارش پپنا به نقل از آی‌سی‌آی‌اس، یکنواختی تقاضا برای محصولات شیمیایی و پلاستیک در آمریکا از جمله مواردی است که بانک مرکزی ایالات متحده آمریکا در Beige Book، خلاصه تحولات اقتصادی آمریکا در 6 هفته گذشته 12 ناحیه، خود به آن اشاره کرده است.

تازه‌ترین نسخه Beige Book ایالات متحده آمریکا حاوی داده‌های جمع‌آوری شده تا ششم ژوئیه (16 تیرماه) است.

اظهارات مربوط به تقاضا از یازدهمین منطقه بانک مرکزی ایالات متحده که شامل ناحیه شمالی ایالت لوئیزیانا و همه بخش‌های ایالت تگزاس می‌شود، آمده است که بسیاری از پالایشگاه‌ها و مجتمع‌های پتروشیمی در این منطقه واقع شده است.

بانک مرکزی فدرال ایالات متحده آمریکا اعلام کرد: مقدار بهره‌گیری از ظرفیت‌ تولید پالایشگاه‌ها با افزایش همراه بوده است هر چند که حاشیه سود همچنان در سطوح پایینی به سر می‌برد.

شرکت‌های شیمیایی اعلام کردند که به دلیل نیاز به تجیهزات محافظت شخصی و مواد ضدعفونی کننده تقاضا همچنان در سطوح بالا باقی می‌ماند.

بانک مرکزی آمریکا اعلام کرد که کاهش تولید در صنایع نفت و گاز همچنان از موانع اصلی به شمار می‌آید.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

Go to top